DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2 października 2022

1 października 2022

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2 października 2022

GRUPA MODLITEWNA MĘŻCZYZN "W POŁOWIE DROGI" - zaprasza w sobotę 8.10.2022. o godz. 21.00. do Wspólnej Modlitwy Różańcowej.

1. Dziś dwudziesta siódma niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Liturgia niedzielna wyparła liturgiczne wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Niech towarzyszy nam wiara w obecność i pomoc świętych aniołów, których Bóg powołał, aby nas strzegli na drogach naszego życia.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30. zapraszamy do Wspólnej Modlitwy Różańcowej.

– Za tydzień również nasza comiesięczna taca budowlana. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać, przeznaczamy je na nowe zewnętrzne drzwi do salki Parafialnej i okna do biura parafialnego.

2. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu poniedziałek, środa;: 18.30. – 19.00.,

w czwartek po porannej Mszy św. do godz. 8.00.

W piątek, ze względu na prace remontowe biuro nieczynne

3. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym tradycyjnie
w dni powszednie o 17.30.; a niedzielę po każdej Mszy św. odmówimy 10 -tkę Różańca.

Dzieci zapraszamy  w piątek o godz. 18.30.Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszamy, aby modlić się na różańcu w domu.

4. Jak Ogłaszaliśmy w minioną niedzielę gościmy w naszej Wspólnocie .  Siostrę Miłosierdzia
sw.. Wincentego a Paulo i wolontariusza z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie.

Po Mszach św. będzie można Siostry wesprzeć ofiarą do puszek jak również zakupić prace artystyczne wykonane przez pracowników i mieszkańców tego Domu. Dochód z tej akcji przeznaczony jest dla  115 mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Dziękujemy za otwarte serce.

5. We wtorek, 4 października, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu. To także dzień imienin papieża Franciszka. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla Ojca Świętego.

- Również we wtorek o godz. 19.30. spotkanie zapisanych kandydatów do Bierzmowania.

6. W środę, 5 października, będziemy wspominać w liturgii Świętą Siostrę Faustynę Kowalską, którą nazywamy Apostołką Bożego Miłosierdzia. Tego dnia w sposób szczególny będziemy modlić się przez jej wstawiennictwo o miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.

7. Czwartek, 6 października, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30. do 17.00. Adoracja w ciszy. i modlitwa o nowe powołania.

O godz. 18,00. Msza św. w intencji Wszystkich należących do Róży Różańcowej Rodziców za dzieci. Po Mszy spotkanie w kościele i katecheza Maryjna, na tę katechezę zapraszamy Wszystkich należących do Rycerstwa Niepokalanej i Tych. Którzy przyjęli Szkaplerz karmelitański. Tym spotkaniem rozpoczynamy Formację w ramach „Drogi Maryjnej”

8. W piątek, 7 października, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

Święto Róż Różańcowych.

To jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać przed poranną Mszą św. i po południu od godz. 16.00. d 18.00.

9. w sobotę o godz. 9.00. zapraszamy Dzieci na Oazę Dzieci Bożych

10. W poniedziałek o godz. 18.30. w salce Parafialnej, po wakacyjnej przerwie swoje spotkania rozpoczyna Modlitewna Grupa Mężczyzn „W Połowie Drogi”

11.W sobotę 15 października o godz. 19.00. zapraszamy na bezpłatny koncert Zespołu Seminaryjnego Braci Franciszkanów „Pokój i Dobro”

12. Życzymy Wszystkim Błogosławionej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności: + Włodzimierz Galas z Miszewa. Dobry Jezu

.

» Archiwum | Pobierz jako PDF