Bierzmowanie 2023

DROGA MŁODZIEŻY

Szanowni RODZICE

Przypominamy, że zbliża się czas spotkań!

Pamiętajmy o znajomości podstawowych modlitw:

Ojcze nasz; Zdrowaś Maryio; Wierzę w Boga; Przykazania Kościelne,; 10 Przykazań Bożych; 5 warunków Spowiedzi; 7 sakramentów Św.; 7 Grzechów Głównych; 6 Prawd Wiary; 7 Darów Ducha Św.

Będzie Rónież sprawdzenie INDEKSÓW (Msza św. niedzielna i Spowiedź) - zgodnie z ustaleniami co miesięczna spowiedź od czerwca i Msza

POWODZENIA

ZDJĘCIA 2022

Spotkanie młodzieży klas 8, która zapisała się na czas formacji prze przyjęciem Sakramentu Bierzmowania w poniedziałek 13.06 o godz. 19.15.

Zakończyliśmy zapisy młodzież klas 8 na czas formacji przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania w 2023 roku.

Do końca maja trwają zapisy młodzieży klas 8 Szkoły Podstawowej na czas Formacji, przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania w przyszłym roku. Z Biura Parafialnego zabieramy deklaracje
i wypełnioną składamy również w Biurze Parafialnym.

Dziękuje za Wspólnie spędzony czas :-)

Jak również za upominek :-)

lin do zdjęć aktywny do końca kwietnia

Link aktywny do 30.04.2022 r.
104 0.074147939682007