26 czerwca 2021

Bierzmowanie 2022

DROGA MŁODZIEŻY

W najbliższy wtorek 18.01.2022. o godz. 18.30. spotkanie!!!

MODLITWY: OJCZE NASZ; ZDROWAŚ MARYIO; WIERZĘ W BOGA, 10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH; PRZYKAZANIA KOŚCIELNE; WARUNKI SPOWIEDZI; SAKRAMENTY ŚW.; GRZECHY GŁÓWNE; PRAWDY WIARY; DARY DUCHA ŚW.

Nie Zapominajmy o Modlitwach do zaliczenia.

No i oczywiście Msze św. Niedzielne

SZANOWNI RODZICE

We wtorek 9.11. o godz. 18.30.  spotkanie młodzieży zapisanej na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

W Najbliższy poniedziałek 25.10. o godz. 18.30. w Kościele spotkanie młodzieży klas 1 Szkoły Średniej, która zapisała się na czas formacji przed Bierzmowaniem.

Zakończyliśmy  zapisy na czas przygotowania Dzieci klas 3 Szkoły podstawowej przed
I Komunią św. i Młodzieży klas 1 Szkoły Średniej przed Bierzmowaniem.
O spotkaniach będziemy informować.

77 0.11728501319885