EWANGELIA I ROZWAŻANIE
modlitwawdrodze.pl

24 czerwca 2021

15. rocznica święceń ks. Bartka

W czwartek 24.06.2021r., w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, ks. Bartek wraz z księżmi rocznikowymi przeżywali swoją 15. rocznicę święceń kapłańskich. Zgodnie z tradycją, rocznica święceń kapłańskich organizowana jest po kolei w parafiach poszczególnych księży, którzy tworzyli dany rocznik w seminarium. W tym roku organizowanie rocznicy przypadło w udziale ks. Bartkowi. Dzięki temu mieliśmy radość uczestniczyć jako wspólnota parafialna w tym doniosłym dniu dla naszego Wikarego :). 

Podczas uroczystej Mszy świętej kapłani dziękowali za dar kapłaństwa i prosili o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże przez wstawiennictwo szczególnie św. Jana XXIII - patrona rocznika, którego obrali sobie jeszcze jako klerycy w seminarium.

Ciesząc się wraz z ks. Bartkiem i jego rocznikowymi kolegami- księżmi, życzymy kolejnych owocnych lat posługi duszpasterskiej i opieki Matki Bożej- Matki Kapłanów oraz wstawiennictwa świętych Janów: Jana Chrzciciela, patrona dnia dzisiejszego oraz Jana XXIII patrona rocznikowego.


Zapraszamy do fotorelacji z uroczystej Mszy świętej. 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
111 0.053256034851074