25 września 2020

Czerwona strefa

Drodzy parafianie,

Od soboty 26.09.2020r. powiat kartuski znajdować się będzie w tzw. "Czerwonej Strefie". W związku z tym w naszej parafii ulega zmianie limit wiernych, którzy mogą uczestniczyć w nabożeństwach i Mszach świętych.

Wewnątrz kościoła może znajdować się jednocześnie około 300 osób, na zewnątrz zaś liczba wiernych może wynosić 150 osób.

Bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości między uczestnikami nabożeństw i zasłanianie ust i nosa zarówno wewnątrz świątyni jak i na zewntąrz.

Wszystkie spotkania dotyczące przygotowań do Sakramentów świętych jak i spotkania grup duszpasterskich odbywają się bez zmian z zachowanie ww. obostrzeń.

Obostrzenia trwają do odwołania. Prosimy o wyrozumiałość i zachowanie wszelkich środków ostrożności. Jednocześnie polecajmy sprawę  pandemii w naszych osobistych modlitwach.