14 września 2020

Dziękczynienie za plony

2020

W tym roku, z uwagi na panującą epidemię, dożynki parafialne odbyły się w skromniejszej niż dotychczas formie. Nie mniej jednak mieszkańcy Miszewa, którzy w tym roku przygotowali święto dziękczynienia za tegoroczne plony, spisali się znakomicie. Cała oprawa liturgiczna Mszy świętej, wraz z pięknym wieńcem dożynkowym zostały przygotowane od początku do końca z inicjatywy mieszkańców Miszewa. Starostom dożynkowym jak i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tegorocznych uroczystości, a nade wszystko rolnikom, którzy w pocie czoła podejmowali trudy uprawy ziemi i zbioru plonów, składamy serdeczne Bóg zapłac.

Zapraszamy do galerii zdjęcie.